31. janvārī pulksten 13 kopā pulcēties aicināti kluba „Pie kamīna" dalībnieki.
Kā laikrakstu informē Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Līga Grāvīte, šai dienā pulksten vienos mūsu pensionētajiem ļaudīm pakaļ atbrauks Praulienas pagasta autobuss un viņi dosies uz Praulienas pamatskolu. Tur izskanēs skolēnu sniegtais labdarības koncerts ar dziedātāju, deklamētāju un teātra studijas aktieru priekšnesumiem. Būs arī kāds garšīgs pārsteigums. Programmu sarūpējusi Praulienas pamatskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Māra Lapiņa. Pēc priekšnesumiem un tikšanās pamatskolā uz Madonu kluba dalībniekus atvizinās jau iepazītais autobuss.
Autore: INESE ELSIŅA