Janvārī madonieši beidzot var izbaudīt ziemu visā tās krāšņumā. Kaut gan par sniega pārbagātību sūdzēties nevar, zemāka temperatūra liecina, ka aukstākais gada laiks ir klāt un uz palikšanu.
Viena no vietām Madonā, kur cilvēki tradicionāli mēdza uz neilgu brīdi meklēt pavērumu no aukstuma, ir autoosta, tās darba laiks pēdējā laikā piedzīvojis nelielas izmaiņas.
Iekšējās rezerves
Iepriekšējos gados Madonas autoosta strādāja no pulksten 6 rītā līdz 21 vakarā, taču šogad darba laiks ir mainījies un autoosta tika slēgta divas stundas ātrāk. SIA „Madonas ceļu būves SIA" autobusu parka direktors Andris Sakne gan atzina – kamēr vien saglabāsies sals, autoosta turpinās strādāt līdz pulksten 21, jo ir redzams, ka atsevišķiem iedzīvotājiem tas ir nepieciešams, taču, iestājoties siltākam laikam, autoostas darba laiks mainīsies.
– Ar sūdzībām, ka strādājam līdz pulksten 19, autoostā neviens nav vērsies. Man zināms vien par gadījumu, ka kāds iedzīvotājs ir sūdzējies pašvaldībā par to, ka aukstajā laikā nav, kur ieiet un apsildīties. Tie, kas regulāri apmeklē autoostu, par izmaiņām tās darba laikā ir jau labu laiku informēti. Iemesls darba laika samazināšanai ir vienkāršs – valsts nepietiekami dotē pasažieru pārvadājumus, tādēļ esam spiesti samazināt darbinieku skaitu un līdz ar to – arī autoostas darba laiku. Lai nevajadzētu samazināt pasažieru pārvadājumu apjomu un maršrutus, mums ir jāmeklē veidi, kā samazināt savus izdevumus. Iepazīstoties ar kaimiņu pilsētu autoostu pieredzi, secinājām, ka varam četru dispečeru vietā atstāt trīs, kā arī samazināt autoostas darba laiku. Dispečeriem tādēļ pārstrādāšanās gan nedraud un netiek radītas grūtības pasažieru apkalpošanā. Pēdējais autobuss uz Rīgu aiziet pulksten 19, pēc tam paliek vien pāris vietējie reģionālie autobusi un caurbraucēji, – norādīja Andris Sakne.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.01.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto