Par to, ka mūsu pagasta skola darbojas, jāpateicas Ērgļu novada domei, Sausnējas pagasta pārvaldei, skolēniem, vecākiem.
Ir prieks mācīties savā mīļajā skolā pie labajiem skolotājiem. Tur patīk dziedāt korī, mācīties tautas dejas. Ar sasniegto iepriecināt vecākus, padarīt gaišāku dzīvi visiem pagasta cilvēkiem. Aizbraukt arī tālāk, piemēram, uz sociālās aprūpes centru Liepkalnē, kur 14. janvāra pēcpusdienā skolēni sniedza priekšnesumus.
„Kastaņu" iemītnieki klausījās kora dziesmas, priecājās par dejotājiem – lielākiem un mazākiem, un pavisam maziem. Visi bērni tautastērpos un tik raitā solī, skolotājas klavierpavadījumā. Arī dzejoļi bija interesanti, un teātri spēlēja lieliski aktieri.
Priekšnesumu izskaņā koris dziedāja kopā ar skolotāju „Reiz mežā dzima eglīte". Zāles stūrī vēl mirgoja svētku eglīte, kad, aplausu pavadīti, viesi devās mājup, lai savā mīļajā skolā mācītos jaunus priekšnesumus. Mums, „Kastaņu" iemītniekiem, palika gaišs prieks un labsajūta par dzirdēto un redzēto.
Arī piemiņā katram – jauks dāvāts bērniņa zīmētais Sausnējas skolas sveiciens, kas mudina nebēdāt, bet dzīvot ar ticību, cerību un mīlestību.
Ar cieņu un sirsnīgu pateicību!
Liepkalnes sociālās aprūpes centra iemītnieku
un vadības vārdā –
MILDA ZAĶE