Janvāra otrajā sestdienā Varakļānu novada seniori un viņu ciemiņi kuplā skaitā pulcējās pie svētku eglītes Varakļānu kultūras namā.
Kultūras nama vadība bija ļoti pārdomāti izplānojusi pasākuma gaitu. Pēcpusdiena iesākās ar brīnumu, ar mirkli pie eglītes, kad pašdarbnieku kolektīvu vārdā gan senioru pārstāvji, gan Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs izteica novēlējumus jaunajā gadā. Muzikālu priekšnesumu sniedza Varakļānu mūzikas skolas audzēkņi. Ar spirgtām un skanīgām dziesmām uzstājās Varakļānu kultūras nama senioru sieviešu vokālais ansamblis „Sidrablāses", Viļānu kultūras nama senioru vokālais ansamblis „Rudens ziedi". Ar čigānisku piesitienu, izdomu un atraktivitāti uzstājās Varakļānu senioru deju grupa „Vēlziedes un pīlādži". Murmastienes senioru grupu pārstāvēja topošā dziedošā zvaigzne – Deivija Zepa. Ar ļoti skanīgām un spēcīgām balsīm visus priecēja Stirnienes kora grupa. Domes priekšsēdētājam Mārim Justam uz skatuves bija jāiejūtas „šeiha" lomā, un viņam apkārt dejoja četras burvīgas, plīvuros tērptas „šeherezādes" no Nagļu tautas nama sieviešu ritma deju grupas „Ūdensrozes". Ne tikai Mārim sirdsdarbība paātrinājās, bet arī visai publikai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.01.2014.
Senioru vārdā –
VIJA EIDUKA