SAUSNĒJAS novadpētniecības muzeja „Līdumi" apkārtnē 20. janvārī pulksten 16 tiks iedegts atmiņu ugunskurs barikāžu laika atcerei.
– Pulcēšanās pie ugunskura notiek katru gadu, tad atmiņās pakavējas barikāžu laika dalībnieki, bet klausītājos ir skolēni un visi interesenti, – uz tikšanos aicināja Sausnējas pagasta kultūras darba organizatore Inese Leiboma.
Autore: IVETA ŠMUGĀ