Gaidot Ziemassvētkus, Ērgļu novada sociālās aprūpes centra iemītnieki izrotāja savas istabiņas ar dekoriem, svētku eglīti – ar skaistiem rotājumiem un elektriskajām spuldzītēm, bet visa nama logos iededza elektriskās svecītes.
Latviešiem ir daudz dažādu tradīciju, kas kopjamas arī Ziemassvētku laikā, un viena no tām ir piparkūku cepšana. Virtuves meitenes Inguna un Rita laipni to darīja kopā ar iemītniekiem.
Ziemassvētku brīvdienās notika Ziemassvētku dievkalpojums, tika arī gaidīti tuvinieki un draugi.
Decembra nogalē mēs sanācām kopā uz gada balli. Vispirms Vestienas vokālais ansamblis sniedza jauku koncertu, un vadītāja Ieva vēlēja visiem laimīgo jauno gadu un labu veselību, bet sociālā darbiniece Ināra pasniedza balviņas mīklu un ticējumu zinātājiem. Par labu mūziku rūpējās akordeonists Uldis. Ilgi gaidītais Salatēvs ieradās ar dāvanu maisu un humora pilnu uzrunu. Iemītnieki kuplā skaitā apmeklēja balli, drosmīgākie griezās dejās un priecājās. Visi kopā cienājāmies ar kafiju un kārumiem. Īpašu prieku mums sagādāja svētku salūts.
Savā un iemītnieku vārdā vēlos pateikt paldies darbinieku kolektīvam, kuri strādā ar mums, un novēlēt veiksmi visās gada dienās.
Autors: KĀRLIS GRANTIŅŠ,
Ērgļu aprūpes centra iemītnieks