Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests otrdien, 7. janvārī, saņēma VP darbinieku aicinājumu pārbaudīt dīķi Madonā, jo bijusi informācija, ka tur varētu būt noslīkusi sieviete. Kā atklāja VUGD, pārmeklējot noteikto vietu, ticis atrasts sievietes ķermenis, kas nodots Valsts policijas darbinieku rīcībā.
VP pārstāve Dace Jukāma informēja, ka 7. janvārī Madonas policijas iecirknī vērsušies kādas jaunas sievietes tuvinieki, lai informētu par viņas prombūtni. – Sieviete, iepriekš neinformējot tuviniekus, 6. janvārī bija izgājusi no dzīvesvietas Madonā. Uzsākti pazudušās meklēšanas pasākumi, un otrdienas vakarā bezvēsts prombūtnē esošā sieviete atrasta noslīkusi dīķī Madonā. Uzsākts kriminālprocess, un nozīmēta ekspertīze, lai noteiktu precīzu mirušās nāves cēloni.
Autore: LAURA KOVTUNA