Nelielā auguma suņu puisi pirms aptuveni pusgada, kā stāsta vietējie, likteņa varā pameta saimnieks – pats aizbrauca uz ārzemēm laimi meklēt.
Suņuku bija atstājis viņa Draugs, un nodevība sāp visvairāk… Tā arī viņš klaiņoja Degumnieku pusē, lūdzoties apkārtējiem patvērumu un ēdienu, līdz par viņu rūpes uzņēmās kāda sieviete. Diemžēl pati jauko un mīļo, aptuveni 4 gadus veco suņuku ar čirkaino kažociņu paturēt nevar, tāpēc 30. decembrī suns nogādāts dzīvnieku patversmē. Viņš acīmredzami skumst un ir apmulsis par kārtējo kūleni, ko apmetusi viņa dzīve. Ieskaties! Varbūt tieši tavās mājās vajadzīgs šis rējējiņš? Tālrunis 26195393.
Autore: LAURA KOVTUNA