„LĪGA OZOLIŅA spēj noķert, teju vai nomedīt tādus acumirklīgus, īslaicīgus un reti ieraugāmus brīžus, kas saviļņo un „paceļ spārnos". Viņas fotogrāfijas ir arī profesionāļu ievērotas un atzītas. Ziemīgi sastingušie, sarmoti majestātiskie dabasskati ir izdoti Ziemassvētku apsveikuma kartītēs, kuras lielveikalu tirgotavās var iegādāties saviem tuvajiem jau vairākus gadus.
Tās ir tautā iemīļotas un tiek ātri izpirktas. Parasti jau nepievēršam uzmanību kartītes autoram, ja vien personīgi viņu nepazīstam. Bet Līgas Ozoliņas darbi ir ievērības vērti, jo arī mūsu novada cilvēkiem atgādina, ka pat šajā pelēki neizteiksmīgajā laikā skaistumu var atrast vienmēr," tā laikrakstam „Stars" atrakstīja bijusī madoniete Iveta Banka. Viesojoties pie Līgas Ozoliņas Dzelzavā, patiesi pārliecināmies, ka viņai ir lieliska skaistuma izjūta un prasme notvert daudzveidīgos un krāšņos mirkļus dabā.
– Fotogrāfijas tika uzņemtas tikai savam priekam, tās ievietoju vien internetā, fotogrāfu portālos. Tur manis fotografētos ziemas skatus ievēroja SIA „Puse plus" pārstāvji un piedāvāja slēgt līgumu par autortiesību izmantošanu kartīšu drukāšanā uz trim gadiem. Tas nekādā ziņā man nebija pašmērķis, bet tomēr prieks par to, ka mūsu puses skaistums ticis novērtēts un iemūžināts šais kartītēs. Domāju, daudzi vietējie, kas apsveikuma kartītes, iespējams, redzējuši, nemaz nav atpazinuši, ka tas viss fotografēts tepat Dzelzavas, Cesvaines apkārtnē, – pauda Līga Ozoliņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.12.2013.
Autore: LAURA KOVTUNA
OĻĢERTA SKUJAS foto