VESTIENAS pagastā trešo gadu norisinās Ziemassvētku akcija „Dāvāsim prieku".
– Aicinājām mūsu pagasta iedzīvotājus un uzņēmējus atbalstīt akciju ar ziedojumiem pagasta vecākajiem iedzīvotājiem (85 un vairāk gadu), kā arī vientuļajām, politiski represētajām personām un iedzīvotājiem ar smagiem kustību traucējumiem, – vakar informēja sociālā darbiniece Alla Piņķe. – Iedzīvotāji ir ļoti atsaucīgi. Kā katru gadu akciju atbalstīja vietējie uzņēmēji – SIA „LB Agro", SIA „DBB", Vitas un Agra Eizentālu bitenieku saimniecība, zemnieku saimniecība „Ielāpi" un „Ilziņkalni", pamatskolas pedagogi un skolēni. Savukārt pagasta pārvalde nodrošina transportu. Pirmdien jau aizvedām dažas pirmās dāvaniņas, līdzi ar priekšnesumu brauca arī bērni. Šajās dienās esam plānojuši apciemot arī pārējos vestēniešus, kas ir mūsu sarakstiņā. Cenšamies katrā mājā, kurā iegriežamies, ienest kādu prieka dzirksti un kliedēt vientulību. Cilvēki ir ļoti aizkustināti par to, ka viņus atceras.
Autore: BAIBA MIGLONE