Novembra beigās Madonas Valsts ģimnāzija (MVĢ) jau tradicionāli uzņēma viesus skolēnu pašpārvalžu pieredzes apmaiņas pasākumā. Bija ieradušies 67 skolēni, lai papildinātu zināšanas, gūtu pieredzi skolēnu pašpārvaldes darbā, kā arī lai smeltos idejas no citām skolām pasākumu organizēšanā un vadīšanā un izveidotos sadarbība starp skolēnu pašpārvaldēm.
Kā vērtēja MVĢ skolēnu padomes vadītāja Patrīcija Kolāte, izvirzītie pasākuma mērķi tika izpildīti: – Tā bija lieliska iespēja apmainīties pašpārvalžu darba pieredzē, gūt jaunas idejas, mācīties, kā uzlabot savu darbību. Katrai valsts ģimnāzijai ir savas tradīcijas un pieredze pasākumu veidošanā. Arī MVĢ jau ir vairāki tradicionāli pasākumi, taču mēs labprāt ieviestu arī ko jaunu, tāpēc bija lietderīgi, ka pieredzes apmaiņas pasākumā varējām arī smelties dažādas idejas.
Uz pasākumu bija aicināti Madonas novada skolu un valsts ģimnāziju skolēnu pašpārvalžu dalībnieki – no Madonas (Madonas pilsētas 1. vidusskola, Madonas pilsētas 2. vidusskola), Ļaudonas, Viļakas, Cēsīm, Ogres, Balviem, Jēkabpils, Rīgas un Valmieras.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.12.2013.
Autore: LAURA KOVTUNA
LAIMAS KALNIŅAS foto