… viss kārtībā, ko tauta trako! Jo līdz „Maximas" garantijas laikam, 2013. gada 11. novembrim, tā izturēja. Garantija divi gadi! Kāds cinisms, bet varbūt prāta nespēja kaut ko tādu atļaut. Investoriem sagrāvējiem!
Vēl izrādās, ka nespeciālisti savā jomā jāmeklē Ekonomikas ministrijā, jo no 18 darbiniekiem atbilstoša izglītība un sertifikāti ir tikai četriem. Tagad priecājamies par saliedēto un līdzjūtīgo tautu. Jā, tā ir! Bet uzblīdušais valdības aparāts Latvijas tautu tikai šķeļ un šķeļ. Tautības un sociālās grupas nostāda vienu pret otru, pieminekļus grib demontēt, vēsturi un likumus nezinot, apgalvo, ka ir uzplauksme (tā mistiski neredzama) un politiska atbildība, jo arī Valda Dombrovska demisionēšana ir fasādiska.
Traģēdijas vainas meklēšanā atrada vienu no pirmajiem „grēkāžiem", NMPD direktora vietnieku, speciālistu, galveno glābēju, Mārtiņu Šicu, jo pieļāvis kļūdu fizisko personu datu nopludināšanā. Kāda nopludināšana, jo piederīgajiem un sabiedrībai taču jāzina, kuri cietuši, kuri… Cerēsim, ka viņu atjaunos darbā un izmaksās algu.
Amatpersonām, celtniekiem, atbildīgajiem, visiem protokols un zīmogi, tikai cilvēks šajā pareizībā pazudis… īstenībā.
Autore: V. ĶIMSE