CESVAINES novada domes eglīte Ziemassvētku gaidās iemirdzēsies 6. decembrī pulksten 17.
Savukārt pulksten 18 Cesvaines vidusskolā paredzēts sadancošanās lielkoncerts "Ziemas vitamīni". Tajā piedalīsies dejotāji no Igaunijas, Preiļiem, Varakļāniem, Alūksnes, Vecpiebalgas, Ērgļiem, Lubānas, kā arī Cesvaines "Sprīdītis".
Autore: IVETA ŠMUGĀ