Līdz 12. decembrim vēl turpinās balsojums, lai akcijā „Meklējam sirdsmāsiņu" noskaidrotu labākās bērnu māsiņas visā Latvijā. Apkopoti akcijas sabiedrības balsojuma rezultāti septembrī un oktobrī – 22 Latvijas slimnīcu, tajā skaitā arī Madonas slimnīcas, bērnu māsiņām „paldies!" teikts 5087 reizes.
Rietumu Bankas labdarības fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna uzsver: „Ceru, ka līdz balsošanas noslēgumam 12. decembrī teikto „paldies!" skaits vismaz divkāršosies. Labu vārdu nevar būt par daudz, tāpēc netaupiet tos! Katrs balsojums bērnu māsām ļauj sajust, cik vajadzīgs ir viņu darbs."
Pateikties bērnu māsiņām par viņu darbu vēl var līdz 12. decembrim. Šajās atlikušajās akcijas nedēļās tās rīkotāji aicina gan bērnu nodaļu esošos un bijušos pacientus, gan viņu vecākus, gan draugus un tuviniekus ar savu balsojumu izteikt atzinību bērnu māsām Latvijas slimnīcās. Nobalsot var slimnīcu nodaļās, kur izvietoti informatīvie plakāti, pieteikuma anketas un balsošanas kastītes, kā arī akcijas vietnē http://www.diena.lv/sirdsmasina.
Akcijas „Meklējam sirdsmāsiņu" noslēgumā 30 bērnu māsas tiks apbalvotas ar Rietumu Bankas labdarības fonda prēmijām Ls 500 vērtībā un saņems atzinības rakstus no akcijas „Meklējam sirdsmāsiņu" patroneses – Valsts prezidenta kundzes Daces Seisumas.
Autore: BAIBA MIGLONE