Ir 21. novembra rīts, kad pie Madonas pilsētas pensionāru biedrības pulcējas pensionāru pulciņš, kuri vēlas būt kopā ar domubiedriem pastaigā svaigā gaisā un kuri atzīst aktīvu dzīvesveidu.
Mūsu pastaigas mērķis bija sporta kompleksa „Smeceres sils" apskate. Pa ceļam pabijām Brāļu kapos. Tālāk ejot pa Blaumaņa ielu, bija patiess prieks par to, ka mūsu pilsēta ar katru dienu kļūst sakoptāka un skaistāka. Ir patīkami gan braukt mašīnām, gan iet gājējiem. Mēs, pensionāri, bez bažām varam pastaigāties pa gājēju celiņiem. Paldies visiem, kas rūpējas par pilsētas sakopšanu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.11.2013.
Autore: IRĒNA ROZNIECE
AUTORES foto