Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Svecītes iededz arī Cesvaines centrā

Redakcija

Autors • 25.11.2013.

Burtu lielums

CESVAINĒ tāpat kā daudzviet Latvijā šajās dienās tiek pieminēti 21. novembra traģiskie notikumi Rīgā, kur, iebrūkot lielveikala „Maxima" jumtam, tika paņemtas cilvēku dzīvības.

– Šī traģēdija ir vienojusi Latvijas tautu. Diemžēl – nelaimē. Visa Latvija domās ir pie cietušo ģimenēm un tuviniekiem. Arī mēs Cesvaines centrā jau piektdien iededzām svecītes. Vakar klusuma brīdī nolikām atkal jaunas, tā izsakot visdziļāko līdzjūtību cietušo ģimenēm, radiniekiem un tuviniekiem, – pastāstīja Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats, piebilstot, ka, cerams, traģēdijas iemesli tiks rūpīgi izmeklēti un izdarīti nopietni secinājumi. – Es pilnībā piekrītu būvinženiera, būveksperta un restauratora Sergeja Meierovica viedoklim, ka jāmaina jau pati sistēma būvniecībā, Būvniecības likums. Šobrīd diemžēl intereses un nauda spēlē lielu lomu, – ir pārliecināts Vilnis Špats.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px