Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika lemts par komandējumu domes priekšsēdētājam Andrejam Ceļapīteram.
Madonas novada pašvaldībā ir saņemta Vidzemes plānošanas reģiona vēstule „Par komandējumu Interreg IVC programmas projekta „Pārvietojies zaļi" ietvaros, kurā lūdz deleģēt Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju un Vidzemes plānošanas reģiona sabiedriskā transporta pakalpojumu komisijas locekli Andreju Ceļapīteru pieredzes apmaiņas braucienam uz Austriju. Visus ar komandējumu saistītos izdevumus sedz Vidzemes plānošanas reģions no Interreg IVC programmas projekta „Pārvietojies zaļi" līdzekļiem.
Noklausījusies sniegto informāciju, atklāti balsojot, Madonas novada pašvaldības dome nolēma: komandēt Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru pieredzes apmaiņas braucienā uz Austriju no 2013. gada 25. līdz 27. novembrim.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS