Laikā no 11. līdz 15. novembrim Madonas pilsētas 1. vidusskolā ar dažādām aktivitātēm, veltītām nu jau aizvadītajai Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienai, norisinājās Tēvzemes nedēļa.
11. novembrī skolēni piedalījās klašu parādē, atrādot sporta stundās apgūtos ierindas mācības elementus, kā arī piedalījās lāpu gājienā no Saieta laukuma līdz Liseskalna kapiem. Nākamajās skolas dienās arī norisinājās dažādas interesantas un patriotismu, svētku izjūtas rosinošas aktivitātes – sarunas ar speciālistiem par Latvijas floras un faunas izzināšanu un dabas aizsargāšanu, literārās darbnīcas, kas veltītas Ojāra Vācieša 80 gadu jubilejai 13. novembrī, mandalu zīmēšana un saulīšu pīšana Latvijas valsts karoga krāsās, Lielvārdes jostas posmu zīmēšana, mūsu puses tautastērpu apskatīšana, vēstures viktorīna, kā arī debašu cīņas u. c.
Savukārt piektdien, 15. novembrī, Tēvzemes nedēļa noslēdzās ar klašu sagatavotiem priekšnesumiem pasākumā „Mana tautas dziesma" 2.-5. un 6.-11. klašu grupās.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.11.2013.
Autore: LAURA KOVTUNA
AUTORES foto