Ir skaidrs, ka labdarība un brīvprātīgais darbs balstās tikai uz sirsnīgiem un nesavtīgiem cilvēkiem. Tā arī Madonas pilsētas pensionāru biedrības aktīvie pārstāvji jau divas reizes ir devušies uz Madonas novada dzīvnieku patversmi – gan iepazīties ar tās darbību, gan kaut nedaudz šajā darbībā palīdzēt arī pašiem.
Madonas novada dzīvnieku patversmes pārstāvis Mirko Hēnišs slavēja palīgus no pensionāru biedrības, kas nesen patversmē ieradušies veikt dažādus darbiņus – nozāģēt vecos zarus kokiem, savākt tos kaudzēs, uzkopt teritoriju.
Pensionāru padomes valdes priekšsēdētāja Erita Padoma, jautāta, kā izlēmuši noorganizēties braucienam uz dzīvnieku patversmi, atbildēja: – Pirmkārt, jau ļoti iepatikās Madonas novada dzīvnieku patversmes darbība, ka tur brīvprātīgi darbojas cilvēki, kas neapkoptu teritoriju šādi ir spējuši sakārtot, padarīt skaistu, neprasot, kam tas viss pieder. Tad nu sameklējām kontaktus, sazinājāmies ar Mirko kungu, un pieci biedrības pārstāvji devāmies iepazīt dzīvnieku patversmi. Mūs sagaidīja ļoti jauki, ar lielisku attieksmi. Otrajā reizē jau braucām astoņi cilvēki no pensionāru biedrības, kā arī bijām uzrunājuši zupas virtuves klientus, aicinot braukt līdzi, un atsaucās divi vīrieši. Gan pastrādājām, gan sadraudzējāmies ar tobrīd tur mītošajiem diviem suņiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.11.2013.
Autore: LAURA KOVTUNA
Foto no personiskā arhīva