Ar pelēkām dienām ir atnācis miglainais novembris, bet Madonas pilsētas pensionāru biedrības biedri tumšajam laikam meklē gaišumu.
Turpinot iesākto tradīciju, gribam godināt savus biedrus apaļās dzīves jubilejās. Sveiksim šā gada pēdējā ceturkšņa jubilārus 22. novembrī pulksten 13 Madonā, Parka ielā 4. Par prieku jubilāriem mums pirmo reizi priekšnesumus sniegs Bērzaunes pagasta sieviešu senioru ansamblis „Vēlziedes" Judītes Gūtes vadībā.
Aicinām biedrības biedrus būt atsaucīgiem un, ņemot līdzi nelielu cienastu, piedalīties pasākumā!
MADONAS PILSĒTAS PENSIONĀRU
BIEDRĪBAS VALDE