Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Svētki aprūpes centrā

Redakcija

Autors • 12.11.2013.

Svētki aprūpes centrā
Burtu lielums

Senā latviešu gadskārta Mārtiņi iezīmē rudens beigas un ziemas sākumu. Tas ir laiks, kad jābeidz visi rudens darbi.

Ērgļu sociālās aprūpes centra pagalmā, rudenīgi tērpies, dižojās gailis, gaidot svētkus. Atnākušie Mārtiņbērni no Ērgļu Profesionālās vidusskolas bija kopā ar mums Mārtiņvakarā. Saimniecītes klāja baltus galdautus, rotāja galdu ar svecēm, jo tuvojas ziema. Cienāja ar smaržīgu piparmētru tēju, pīrāgiem, pupām un citiem kārumiem, taču visi prieki reiz beidzas. Arī Mārtiņi. Mēs ieskatījāmies ticējumos un laika paredzējumos, minējām mīklas, kopā ar ģitāristu Intaru Zommeru dziedājām ļoti skaistas dziesmas. Skolotāja Judīte Purviņa pasākuma dalībniekus apsveica svētkos, un audzēkņi dāvināja skaistus ābolus, kas bija īpaši noformēti, nesot sveicienus no Ērgļu Profesionālās vidusskolas. Paldies skolotājai Initai Bērzkalnei, audzēkņiem, aprūpes centra iemītniekiem, kas vēlajā vakara stundā jutās priecīgi, pateicās par pasākumu un novēlēja daudz laimes gaidāmajos valsts svētkos.

Autore: INĀRA TIRZMALE,
sociālā darbiniece

IEVAS DŪDUMAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px