Kopš šā gada 1. janvāra, Elmāram Vaskim dodoties pensijā, vakanta ir bijusi Dzelzavas pagasta pārvaldes vadītāja vieta. Tiesa, bez pieskatīšanas pagasts gan nepalika, jo no šī paša datuma par pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju tika iecelts Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls.
Situācija, kad Aigars Šķēls paralēli strādāja abos pagastos, saglabājās 9 mēnešus, taču bija skaidrs, ka mūžīgi tā turpināties nevar, tādēļ pēc ilgstošām debatēm domes komitejās, kā arī tikšanās ar Dzelzavas pagasta pārvaldes iestāžu vadītājiem un darbiniekiem tika nolemts iecelt Aigaru Šķēlu par Ošupes un Dzelzavas pagasta pārvaldes vadītāju.
Uz diviem vienu nevēlas
Lēmumprojekts bija sagatavots uz 26. septembra domes sēdi. Šāds solis šķita loģisks, jo šajā gadā Aigara Šķēla uzraudzībā veiksmīgi noritēja vairāku problemātisku ES projektu ieviešana, kā arī divu ēdināšanas bloku apvienošana. Pie pārvaldes vadītāja 26. septembrī Dzelzavas pagasts tomēr netika, jo neilgi pirms sēdes pašvaldība saņēma vairāku Dzelzavas pagasta pārvaldes iestāžu vadītāju un darbinieku parakstītu vēstuli, kurā paustas iebildes pret to, ka pārvaldes vadītājs strādā divos pagastos, tādēļ salīdzinoši maz laika uzturēsies Dzelzavā, kas tā noticis jau iepriekšējos 9 mēnešos. Pēc iepazīšanās ar šo vēstuli Aigars Šķēls atteicās no piedāvājuma kļūt par Dzelzavas pagasta pārvaldes vadītāju.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.11.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS