Kopš pirmās Madonas novada jauniešu domes (MNJD) sēdes ir pagājis mēnesis. Ir apzināti domes 24 biedri no Madonas, Kalsnavas, Bērzaunes, Kusas, Sauleskalna, Praulienas un pat Lielvārdes.
Ir uzsākts veiksmīgs kopdarbs un izvirzīts mērķis piesaistīt domes darbībai jauniešus no nepārstāvētiem novada pagastiem. Šogad domē esam aktivizējuši darbu četrās komitejās – kultūras, projektu un finanšu, ārējo sakaru un sporta, vides un veselības komitejā.
Pašlaik aktīvi rosāmies un iesaistāmies dažādos pasākumos – 24. oktobrī vadījām rīta aktivitātes un par MNJD pastāstījām Vaijes jauniešiem, 31. oktobrī jauniešu domes pārstāvji piedalījās organizācijas LEADER rīkotajā mērķtiecības treniņā Madonā, 1. oktobrī bijām Kusas MC „1. stāvs" pasākumā „Kusas rudens", 2. novembrī jaunieši diskutēja ar Rīgas Biznesa augstskolas studentēm par Barkavas Profesionālās vidusskolas popularitāti un atpazīstamību jauniešu vidū, no 7. līdz 8. novembrim esam Jūrmalā, Latvijas jaunatnes politikas forumā „Ievirzi Latviju!".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.11.2013.
Autore: SOLVITA VIGULE,
Madonas novada jauniešu domes priekšsēdētāja
Foto no pasākuma