Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

„Ģitāristu sesiju” atklās „Keksi”

Redakcija

Autors • 25.10.2013.

Burtu lielums

Skolēnu rudens brīvdienās – no 28. līdz 31. oktobrim – Madonā 17. reizi notiks muzikālais pasākums „Ģitāristu sesija".

Četru dienu laikā ikviens interesents varēs pilnveidot un attīstīt savas muzikālās prasmes kādā no piecām piedāvātajām grupām: ģitāristi, basģitāristi, bundzinieki, taustiņistrumentālisti, vokālisti un akustiskie ģitāristi. Projekta mērķauditorija ir jaunieši un pieaugušie no visiem Latvijas novadiem.
Sesija sāksies ar iepazīšanos, darbu grupās, pēc pusdienām sekos pusstundas lekcija par autortiesību saņemšanas un maksāšanas kārtību, ko nodrošinās AKKA/LAA pārstāvji.
Pirmdien, 28. oktobrī, pulksten 21 stundu garu koncertu sesijas ietvaros Madonas kultūras namā sniegs rock'n'roll grupa „Keksi".
Trešdienas, 30. oktobra, vakarpusē dalībnieki dosies atpūtas tūrē uz Cesvaines pili, lai aktīvi atpūstos pie dabas, ceturtdien pasākuma dalībniekus un visus mūzikas cienītājus sagaidīs noslēguma koncerts, ko vadīs Māris Olte. Kā informē sesijas organizators Imants Pulkstenis, Madonā mūzikas izglītības tradīcijas sesijas formātā ir koptas jau 16 gadu. „Ģitāristu sesijā" šai laikā piedalījušies 1210 dalībnieku no Rīgas un visiem Latvijas novadiem – Kurzemes, Zemgales, Latgales un Vidzemes. Sesijas dalības maksa šobrīd ir samazināta, un pieteikšanās laiks ir pagarināts līdz 28. oktobrim.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px