VARAKĻĀNU novada vēlēšanu komisijas pirmajā sēdē par tās priekšsēdētāju atkārtoti tika ievēlēta Aija Ščucka, „Staru" informē Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs.
Novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja amatam tika izvirzīta viena kandidatūra – līdzšinējā tās vadītāja Aija Ščucka, kas saņēma pārējo komisijas locekļu vienprātīgu atbalstu. Sekretāres pienākumi tika uzticēti Sanitai Svalbai.
Novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājas pienākumi A.Ščuckai uzticēti otro reizi, bet pirms tam –
2005. gadā – viņa pirmoreiz tika ievēlēta par Varakļānu pilsētas vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju.
– Komisijas sastāvs ir nedaudz pamainījies, bet pieci ir jau ar vēlēšanu darba pieredzi. Arī sekretārei Sanitai Svalbai, līdzīgi kā man, šī būs jau trešā reize, kad strādās vēlēšanu komisijā. Pirmās vēlēšanas, kad vēlēšanu komisijai vajadzēs aktīvi darboties, gaidāmas pavasarī. Tās būs Eiroparlamenta vēlēšanas, bet rudenī notiks 12. Saeimas vēlēšanas. 4. novembrī došos uz Rīgu, lai piedalītos CVK rīkotajā seminārā novadu vēlēšanu komisijām, – pastāstīja Varakļānu novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Aija Ščucka.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA