10. oktobrī Madonas pilsētas pensionāru biedrības aktīvisti viesojās Likteņdārzā, lai Ozolu alejā jeb tā sauktajā Ozolu godasardzē kopīgi iestādītu savu ozolu.
Kā norādīja biedrības priekšsēdētāja Erita Padoma, 50 cilvēku grupai, kas bija pieteikušies braucienam, bija noorganizēts lielais SIA „Madonas ceļu būves SIA" autobuss.
– Autobusā katrs sev līdzi vedām akmeņus – kādus un cik jau nu katrs bija izvēlējies paņemt -, lai tos ziedotu Likteņdārza amfiteātra pelēkā akmens krāvumam. Tāpat saziedojām pa vienam latam un iegādājāmies ozola stādiņu, ko iestādīt Likteņdārzā Madonas pilsētas pensionāru biedrības vārdā. Daži no klātesošajiem arī iegādājās bruģakmeni, uz kura varēja iegravēt savu vārdu, uzvārdu. Ar atbalstītāju nopirktajiem bruģakmeņiem tiek bruģēts celiņš uz upes krasta pusi, – par veidiem, kādos pensionāru biedrības aktīvisti brauciena laikā atbalstījuši Likteņdārza tapšanu, pastāstīja Erita Padoma.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.10.2013.
Autore: LAURA KOVTUNA
Foto no personiskā arhīva