Madonas iedzīvotāji, kā arī tie, kas Madonā iebrauc ar sabiedrisko transportu, būs pamanījuši, ka citu vizuālo veidolu ir ieguvusi autoostas apkārtne.
Būtiskākais šo pārmaiņu akcents ir sakārtotais stāvlaukums. Vēl ne tik sen stāvlaukuma asfaltu „rotāja" bedrītes un plaisas, no kurām tagad nav ne miņas, jo pēdējos mēnešos laukuma asfalta segums atjaunots.
Lēmumu par to, ka jāveic Madonas autoostas stāvlaukuma daļas renovācija – asfaltseguma atjaunošana un satiksmes kustības līdzekļu uzstādīšana, saskaņā ar piedāvāto tehniskā projekta risinājumu, kā arī ERAF projekta „Madonas pilsētas ielu rekonstrukcija II kārta" ietvaros jāveic autoostas stāvlaukuma renovācija Madonas novada pašvaldībai piederošās zemes robežās, Madonas novada pašvaldības dome pieņēma 30. maijā.
Lēmums tika balstīts uz SIA „Madonas ceļu būves SIA" iesniegumu par autoostas laukuma asfaltbetona seguma atjaunošanu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.10.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto