10. oktobrī Madonā viesojās vizuāli krāšņā un ekspresīvā dziedātāja SAMANTA TĪNA, daiļajām mūsu puses iedzīvotājām atklājoties mazliet neierastākā ampluā – kā make-up nodarbību pasniedzēja.
Uz izsludinātajām nodarbībām skaistumkopšanas salonā „In a Beauty" pie Samantas Tīnas tika nokomplektētas divas dalībnieču grupas. Salona vadītāja Ina Ivanova pastāstīja: – Kopumā piedalījās vairāk nekā 10 dalībnieču, turklāt, kas ļoti interesanti, pārstāvēts bija dažāds vecums, nevis piedalījās tikai divdesmitgadnieces, kā varbūt varētu domāt. Vecākajai dalībniecei bija ap 60 gadu, un viņa uzsvēra, ka grib uzzināt, kā pareizi uzkrāsot acis. Tāds arī bija šīs dienas galvenais mērķis – palīdzēt sievietēm apgūt make-up uzklāšanas knifiņus. Krāsošanās uzreiz nenozīmē samālēšanos, bet patiesībā ar to jebkura sieviete var izcelt savu dabisko skaistumu: sejas vaibstus, acis, lūpas. Ja to dara pareizi, tas nekad neizskatīsies samāksloti.
Lielisks apliecinājums šādam apgalvojumam bija Samantas Tīnas modele Laura – viņai nodarbības laikā tika izmēģinātas aktuālās grima uzklāšanas tendences un parādītas pareizākās metodes. – Ikdienā es vispār nekrāsojos, tāpēc izjūtas sākumā bija mazliet dīvainas. Bet, ieraugot sevi spogulī, biju pozitīvā šokā. Iznākums ir tiešām skaists. Nākamajā dienā uzreiz steidzu uz kosmētikas veikalu šo to no ieteiktā jau iegādāties. Jūtos gana droši, ka nodarbībā pietiekami daudz iemācījos, lai tagad zinātu, kā ikdienā nesamāksloti, bet ļoti skaisti uzkrāsoties, – vērtēja Laura.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.10.2013.
Autore: LAURA KOVTUNA
OĻĢERTA SKUJAS foto