Madonas novada pašvaldības domes septembra sēdē beidzot tika pielikts punkts plaši diskutētajam jautājumam par to, vai pašvaldības uzņēmumam ir vienā un tajā pašā sfērā jākonkurē ar novada uzņēmējiem.
Runa šoreiz ir par sabiedriskās ēdināšanas jomu. Jau pagājušā gada 25. oktobrī 11 ēdināšanas uzņēmumu vadītāji vērsās ar iesniegumu pašvaldībā, kurā lūdza izveidot darba grupu, kas iepazītos ar pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" ēdināšanas dienesta darbību, kā arī izteica priekšlikumu ar domes lēmumu izbeigt tā komercdarbību. Kopīgu valodu pašvaldībai ar uzņēmējiem tolaik neizdevās atrast, taču ar jaunu sparu jautājums tika aktualizēts pirmsvēlēšanu laikā, kā arī uzreiz pēc pašvaldību vēlēšanām. Līdzīgi kā 2012. gada 25. oktobrī Madonas novada domes deputāti Jeuženija Adamoviča, Antra Gotlaufa un Valentīns Rakstiņš šā gada 24. jūlijā iesniedza pašvaldībā iesniegumu ar ierosinājumu izveidot jau minēto darba grupu, kura iepazītos ar Madonas PII „Saulīte" ēdināšanas dienesta darbu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.10.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS