Rudenim iestājoties, cilvēki vairāk izjūt savu vientulību. Pieņemot savas dzīves rudeni, paši meklējam un atrodam tās krāsas. Lai ikdienas steigā neaizmirstu vientuļos cilvēkus, kas dzīvo sociālās aprūpes iestādēs, tradicionāli tika atzīmēta Starptautiskā veco ļaužu diena.
Dzelzavas pagasta pansionātā svētku ieskaņas tika radītas 26. septembrī ar muzikālu uzvedumu „Dzīves līkločos". Par svētku noskaņu rūpējās Madonas senioru ansamblis „Veldze" (vadītāja Edīte Birka) un atraktīvā pēcpusdienas vadītāja Dzintra Šuma. Vecīšu smaidi, savstarpējās sarunas, kurās skanēja humora dzirksts, kā arī kopīgo atmiņu taku pārstaigāšana papildināja svētku noskaņu.
Atvadoties sirsnīgi un patiesi skanēja daudzie paldies par jauki pavadīto pēcpusdienu.
Svētkiem turpinoties, 1. oktobrī tika sveikti visi pansionāta iemītnieki. Kopīgi baudot svētku kliņģeri, pansionāta vadītāja dalījās pieredzes braucienā uz Vāciju gūtajos iespaidos. Stāstījums tika papildināts ar krāšņiem foto no Vācijas sociālās aprūpes iestādēm.
Svētku svinēšana pansionātā ir jauka tradīcija, jo te rūpējas ne tikai par tīrību, siltumu un ēdienu, bet arī par šeit dzīvojošo ļaužu dvēseles prieku. Tāpēc pansionāta vadītāja saka paldies darbiniekiem un mūžam jaunajām „Veldzes" dalībniecēm, kas veltīja savu brīvo laiku pasākuma organizēšanai.
DZELZAVAS PANSIONĀTA KOLEKTĪVS
Foto no pasākuma