Pēc vairāku gadu pārtraukuma Madonas kultūras namā atkal notiks konkurss „Mis un Misters Madona". Astoņi jaunieši šobrīd gatavojas uznācienam, lai 26. oktobrī ar lielisku uzvedumu pārsteigtu skatītājus un iepriecinātu žūriju.
Konkursu organizē Madonas novada domes kultūras nodaļas vadītājs Jānis Kļaviņš, kas sarunā ar „Staru" pastāstīja: – Laikā, kad studēju Daugavpils Pedagoģiskajā universitātē, aģentūra „Mis Latvija" man piedāvāja organizēt skaistumkonkursu Daugavpilī. Pēc tā esmu rīkojis vairākus „Mis un Misters" konkursus – Rēzeknē, Krāslavā, Balvos, Jēkabpilī, Ludzā, tikai ne Madonā. Šogad piekritu veidot konkursu pie mums.
Atrod labu sadarbības partneri
Tā kā Krāslavas konkursā 2000. gadā kā viesi piedalījās grupa „Ex style" no Madonas, Jānis Kļaviņš tieši tur iepazinās ar grupas dejotāju Rolandu Radionovu. Rolands savā nozarē ir profesionālis, un kopš tā laika abi sadarbojas: Rolands reģionālajos „Mis un Misters" konkursos veic horeogrāfa pienākumus, kopā ar jauniešiem iestudē dejas un uznācienus, savukārt Jānis meklē sponsorus un kārto daudzās organizatoriskās lietas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.10.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto