Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 1. līdz 3. septembrim

Redakcija

Autors • 09.10.2013.

Burtu lielums

1. oktobrī
Madonā no veikala „BAF" Raiņa ielā nenoskaidrota persona nozaga vairākus kafijas iepakojumus, nodarot veikalam materiālos zaudējumus. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

2. oktobrī
Varakļānu novada Varakļānos, Daugavpils ielā, 1995. gadā dzimis vīrietis, būdams 1,14 promiļu lielā alkohola reibumā, vadīja mopēdu Caper bez reģistrācijas numura un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

3. oktobrī

Ērgļos no mājas pagalma tika nozagta aizslēgta automašīna VW Transporter. Cietušajam, 1958. gadā dzimušam vīrietim, nodarītā zaudējuma apmērs tiek precizēts. Uzsākts kriminālprocess.

Informāciju sagatavoja: ILZE UNGURE,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px