Tieši 1. oktobrī – Starptautiskajā veco ļaužu dienā -, sociālās darbinieces Evijas Milleres rūpīgi sagatavots pasākums notika Ērgļu novada sociālās aprūpes centrā „Kastaņas".
Tas noritēja kafejnīcas stilā – pie galdiņiem ar kafijas un tējas tasēm, mielojoties ar dažāda veida pīrādziņiem, cepumiem un kūkām. Pie sausnējiešiem bija ieradušies arī ciemiņi – seniori no Ērgļu pansionāta.
Veco cilvēku saieta dalībniekus sirsnīgi sveica, izsakot veselības un dzīvesprieka vēlējumus, sociālās aprūpes centra direktore Ieva Dūduma un bijusī ilggadējā pansionāta vadītāja Elita Ūdre.
Veselas stundas garumā kafejnīcas apmeklētājus priecēja Sausnējas pagasta sieviešu vokālais ansamblis „Pīlādzītis". Tā repertuārā, kā jau rudenī, dominēja rudens tēma. Vairākas dziesmas izskanēja ar pansionāta iemītnieka Jāņa Šteinerta vārdiem un vietējā komponista Ernesta Ādera muzikālo interpretāciju. Pēc koncerta vēl ilgi turpinājās dziedāšana mūziķa Ulda Vabuļa skanīgās balss un akordeona pavadījumā.
Autors: ĀDOLFS BORBALS