Kalsnavas pagasta pārvalde savas pamatskolas pedagogu kolektīvam aizvadītajā Skolotāju dienā sagādāja brīnišķīgu pārsteigumu un uzdāvināja divu dienu ekskursiju uz Sabili.
– Pagasta pārvalde Skolotāju dienā mūs iepriecina katru gadu – citreiz tas ir teātra apmeklējums, citreiz tālāka vai tuvāka ekskursija. Šoreiz braucām garākā ekskursijā uz Kurzemes pērli – Sabili. Braucienā devāmies piektdien pēc svinīgā pasākuma skolā, ekskursijā piedalījās arī tehniskie darbinieki, uzaicinājām arī tos vecākus, kas aktīvi darbojas skolas padomē, – stāsta skolotāja Ilzīte Oga. – Vispirms iegriezāmies Salmu muzejā Tukumā, kur Rītiņu ģimene no salmiem gatavo brīnišķīgas salmu lelles, rūķus, pūķus un citus pasaku tēlus. Tālāk ceļš veda uz Sabili – apmeklējām Sabiles vīna dārzu, Mārtiņa Barkāna vīna darītavu, bet pēc tam devāmies uz Kinētisko muzeju, ko iespējams apskatīt tikai tumsā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.10.2013.
Autore: BAIBA MIGLONE
Foto no personiskā arhīva