9. oktobrī no pulksten 10 līdz 15 Madonas novada bibliotēkā notiks seminārs.
Kā ik mēnesi tajā pulcēsies Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Varakļānu novada pašvaldību un skolu bibliotēku darbinieki. Seminārā publisko bibliotēku darbiniekiem notiks komandas veidošanas treniņš (Sense of Team) un tiks apspriestas aktualitātes pašvaldību bibliotēku darbā, savukārt, skolu bibliotekāri paralēli pārrunās aktualitātes skolu bibliotēku darbā, uzzinās Madonas novada bibliotēkas piedāvājumu skolām un IS „ALISE" jaunumus.
Autore: INESE ELSIŅA