Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti skatīja jautājumu par pārstāvja deleģēšanu dalībai sadarbības sanāksmēs Nacionālā veselības dienesta Vidzemes nodaļā.
Domes sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Andris Sakne deputātus informēja par Nacionālā veselības dienesta Vidzemes nodaļas vēstuli, kurā pausts lūgums deleģēt pārstāvi dalībai sadarbības sanāksmēs.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma deleģēt domes deputātu Bruno Kokaru kā Madonas novada domes pārstāvi dalībai sadarbības sanāksmēs Nacionālā veselības dienesta Vidzemes nodaļā.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS