Par godu Skolotāju dienai, ko tradicionāli atzīmējam oktobra pirmajā svētdienā, Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļa skolotājiem organizē svētku sarīkojumu.
11. oktobrī pulksten 18 visi novada pedagogi aicināti Madonas kultūras namā pulcēties uz koncertu.
Tajā uzstāsies saksofonu du-ets – Ilze Lejiņa un Freds Ormēns (Latvija – Francija). Kā zināms, duets „Viņš un Viņa" ir skaists francūža un latvietes mīlas stāsts. Viņa nāk no Rīgas, Viņš – no ciemata Francijā, līdz abu ceļi krustojas…
Madoniete Ilze un francūzis Freds kopā muzicē kopš pirmās satikšanās dienas, un viņu romantiskais stāsts turpina plaukt dažādās Eiropas vietās: Beļģijā, Vācijā, Polijā, Luksemburgā, protams, Ilzes dzimtenē Latvijā. Skolotājiem veltītajā koncertā duets klausītājus aizvedīs ceļojumā kopā ar skaistākajām franču melodijām, kuras dziedājuši labi pazīstamie dziedātāji: Montāns, Piafa, Dasēns, Brasēns, Trenē, Aznavūrs, Geinsbūrs, Beko, Brels un daudzi citi.
Autore: INESE ELSIŅA