Pagājušajā nedēļā saņēmām e-pastu no kāda Jaungulbenes iedzīvotāja, kurš vēstulē minēja par atkritumiem, kas ilgstoši atrodas Dzelzavas sabiedriskā transporta pieturā.
„Diezgan bieži sanāk braukt ar autobusu no manas dzīvesvietas Gulbenes novadā uz Madonu. Katru reizi, braucot garām Dzelzavas pieturai ar autobusu, redzu, ka tā ir piemēslota, un šie atkritumi stāv jau vismaz divus mēnešus. Ja brauktu ar savu transportu – pats labprāt sakoptu, bet diemžēl braucu ar autobusu."
Māris Jaungulbenē
Ar Māra vēstulē minēto problēmu vērsāmies pie VAS „Latvijas Valsts ceļi" (LVC) Madonas nodaļas vadītājas Marijas Drunkas un Dzelzavas pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāja Aigara Šķēla.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.09.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
VĒSTULES AUTORA foto