Liezēres pagasta „Ziedaiņos" saimnieko vienmēr aktīvā un rosīgā IRĪDA MIZUKA. Savā lielajā lauku krāsnī viņa cep maizi, gandrīz katru svētdienu top arī kas gardāks – kūka, pīrāgi vai saldais ēdiens. Saimniece vadās pēc pārliecības, ka vismaz reizi dienā jāpaēd silts, pašas gatavots ēdiens.
Ikdienā Irīda strādā par šuvēju Ozolos, jo izgājusi kursus un sapratusi, ka labāk būt cilvēkos un kaut ko darīt, nevis sēdēt mājās. Savulaik gan strādājusi arī fermā, tad – savā lauku saimniecībā, turklāt lauku darbi neesot sveši jau kopš bērnības, kad mammai bijusi samērā liela saimniecība.
– Esmu augusi lielā ģimenē, bijām pieci bērni. No meitām biju vecākā, tādēļ, kad mamma gāja uz kūti, man pēc skolas saimei bija jātaisa ēst. Es arī to labprāt darīju. Ja vēl kāds novērtēja, vispār bija prieks censties. Tā arī tagad – kaut gan bērni jau ir lieli, dzīvo ārzemēs, tāpat man ik dienu kaut kas jāuztaisa. Pati cepu saldskābmaizi, jo veikalā tā tomēr ir ļoti dārga. Ja kāds kukulītis paliek pāri, to pārdodu. Gan kādreiz brīvdienās, gan, dodoties ciemos, es cepu kūku vai pīrāgus. Savukārt ikdienā, protams, top visi tradicionālie ēdieni. Iecienītas arī putras, ko kādreiz mamma taisīja. Nevaru nodzīvot dienu, ja kaut reizi neesmu ko siltu pagatavojusi –
tikai no sviestmaizītēm nevarētu iztikt. Jā, uz darbu jāpaņem kaut kas jau gatavs līdzi, bet, lai vai cik vakarā liels slinkums būtu, maltīte jāuztaisa, – savos ēdienu gatavošanas paradumos dalījās Irīda Mizuka.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.09.2013.
Autore: LAURA KOVTUNA
OĻĢERTA SKUJAS foto