1. oktobrī visā pasaulē tiks atzīmēta Starptautiskā veco ļaužu diena.
Par godu tai Madonas kultūras nama senioru ansamblis „Veldze" Edītes Birkas vadībā 26. septembrī apciemos divus novadā esošos pansionātus. To iemītniekus Dzelzavā un Madonā radošais kolektīvs iepriecinās ar Dzintras Šumas izveidoto programmu „Dzīves līkločos". – Uzvedums ilgst apmēram stundu, tā laikā dziedam, izskan dzeja, tāpat kāds aušīgāks vārds, – komentē uzveduma autore. – Priekšnesumi aptver visus gadalaikus, iespējams, tos parādīsim arī Madonas pensionāriem, kluba „Pie kamīna" dalībniekiem.
Senioru ansambļa vēlme ir doties arī pie pansionātu iemītniekiem Ērgļos, Lubānā, Ļaudonā. Ja izdosies gūt atbalstu no pašvaldības transporta jautājumā, kolektīva mērķis tiks piepildīts.
Autore: INESE ELSIŅA