Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Vēlas uzlabot energoefektivitāti

Redakcija

Autors • 20.09.2013.

Burtu lielums

Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti izskatīja jautājumu par projekta „Energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi SIA „Madonas slimnīca" ēkās" īstenošanu.

Bruno Kokars, kas tobrīd vēl atradās SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētāja amatā, deputātus informēja par sagatavoto projekta iesniegumu „Energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi SIA „Madonas slimnīca" ēkās" Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansēto projektu atklātam konkursam „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai, trešā kārta" ietvaros.
Dome nolēma apstiprināt KPFI projektu „Energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi SIA „Madonas slimnīca" ēkās" ar kopējo finansējumu Ls 94 925,30, no kuriem Ls 94 925,30 ir attiecināmās izmaksas, KPFI finansējums – Ls 76 697,04, SIA „Madonas slimnīca" līdzfinansējums – Ls 18 228,26. Deputāti lēmumā arī apliecināja, ka SIA „Madonas slimnīca" nodrošinās līdzfinansējumu Ls 18 228,26 apmērā no saviem līdzekļiem un ka SIA „Madonas slimnīca" projekta iesniegumā norādītajām ēkām, kurās plānotas projekta aktivitātes, attīstības un investīciju stratēģija ir saskaņota un ēkai vismaz piecus gadus pēc projekta īstenošanas netiks mainīts lietošanas veids, un tā netiks demontēta.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.09.2013.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px