Madonas katoļu draudze gatavojas uzsākt jaunu Alfa kursu.
Uz to tiek aicināts ikviens, kas interesējas par dzīves jēgu. Pirmā tikšanās plānota 25. septembrī pulksten 18.30 Madonas muzeja izstāžu zālēs. Tālāk nodarbības notiks ik trešdienas vakaru pulksten 18.30 Madonas katoļu draudzes namā (luterāņi pulcēsies pulksten 18.30 pirmsskolas izglītības iestādē „Kastanītis"). Tā kā paralēli pieaugušo Alfai būs arī jauniešu Alfa, trešdienās pulksten 17 jaunieši pulcēsies Madonas multifunkcionālajā centrā „Kubs". Tie, kam vakara stundas ir aizņemtas (piemēram, jaunās māmiņas), varēs uz Alfa kursu Madonas katoļu draudzes namā nākt ceturtdienās pulksten 10.
Alfa kurss Madonā notiek kopš 2006. gada, un vietējā katoļu draudze bija pirmā, kas priestera Riharda Rasnača vadībā Latvijā uzsāka šo apmācību ciklu. Lai apgūtu metodiku, Alfa kalpotāju komanda devusies arī uz mācībām Londonā, lai dalītos ar citiem – braukusi uz dažādām Latvijas vietām. Alfa izbraukumu sesija šoruden tiek uzsākta arī Mārcienā. Tur netiek dibināta jauna draudze, bet speciālistu komanda ieradīsies uz vietas un ik ceturtdienu no pulksten 18.30 darbosies ar interesentiem Mārcienas pagasta pārvaldes aktu zālē.
Autore: INESE ELSIŅA