Baltā Belliņa ilgu laiku bija ierasts ciemiņš Madonas pilsētas centrā, kur viņa, neviena nepieskatīta un negribēta, vismaz tika pabarota. Bet sunim vajag savas mājas – par to ir pārliecināta Marga Auziņa un viņas vecāki Gunārs un Vanda Krūmiņi, kas pieņēmuši Bellu savā paspārnē.
Nu savu ikdienu Bella vada lauku mājās Bērzaunes pusē, kur regulāri ciemojas Krūmiņu pāra meita Marga un mazbērni – Gatis un Zita. Par to, kā izlēmuši suni uzņemt savā ģimenē, Marga Auziņa pastāstīja: – Es lasu estars.lv un pamanīju sludinājumu par šo sunīti. Mani bilde tā uzrunāja, ka apvaicājos vecākiem, vai negribētu pieņemt savās mājās. Tētis sākumā tā kā bija neitrāls, bet mamma gan bija ar mieru. Nākamajā reizē, kad atbraucu, uzreiz pat prasīja – kur tad suns? Bet vēl apspriedos ar bērniem, līdz kamēr Bellu tomēr atvedu šurp.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.09.2013.
Autore: LAURA KOVTUNA
OĻĢERTA SKUJAS foto