12. septembrī Dzejas dienas pasākuma ietvaros Varakļānu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA „Lattelecom" atklāja WiFi soliņu.
Šis soliņš simboliski iezīmē teritoriju, kurā Varakļānu iedzīvotāji un viesi turpmāk bez maksas varēs lietot bezvadu internetu.
WiFi soliņu pie Varakļānu kultūras nama svinīgi atklāja Varakļānu novada pašvaldības priekšsēdētājs Māris Justs un SIA „Lattelecom" Biznesa klientu daļas direktors Gusts Muzikants. Par atklāto WiFi teritoriju novada vadītājs M. Justs ir gandarīts, sakot: „Mums ir izveidojusies ilglaicīga un veiksmīga sadarbība ar „Lattelecom". WiFi soliņa uzstādīšana tam ir labs pierādījums. Nākotnē ceram uz turpinājumu un šādu soliņu izvietošanu pie veselības aprūpes centra un centrālajā skvērā pēc tā rekonstrukcijas."
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.09.2013.
Autore: INDRA BROKA
V. BUKOVSKA foto