13. septembrī Cesvainē durvis vēra novada bērnu un jauniešu centrs. Šobrīd tiek apzināti bērni un jaunieši, kas nāks uz centru, un viņiem ērtākais laiks, lai centrs varētu darboties pilnvērtīgi.
Jau otro gadu arī Cesvaines novada iedzīvotāji varēja pieteikties projektu konkursam „Sabiedrība ar dvēseli". Šogad no Cesvaines iedzīvotāju iesniegtajiem projektiem atbalstu guva viens – „Cesvaines novada bērnu un jauniešu centra labiekārtošana".
Lai Cesvaines novada bērni un jaunieši varētu lietderīgi pavadīt brīvo laiku, tika atrastas telpas šobrīd esošajā staļļu ēkā (Pils ielā 2). Tomēr, lai tajās varētu darboties, bija nepieciešams labiekārtot telpas. Lai gan tās ir nelielas, pēc projekta realizēšanas izskatās mājīgas un piemērotas jauniešu pulcēšanās vietai. Ir veikti labiekārtošanas darbi – izlīdzinātas un nokrāsotas sienas, grīda, griesti, durvis, ievilkta jauna elektroinstalācija, kā arī iegādātas dažādas spēles. Tika iesaistīti centra jaunieši ar mērķi, lai tiktu novērtēts savs ieguldītais darbs, kā arī stimulētu jauniešus saudzēt un rūpēties par centra telpām. Cesvaines novada bērnu un jauniešu centra vadītāja Lāsma Markevica pauž prieku par paveikto, jo pašu spēkiem ir izdevies telpu padarīt košāku un mājīgāku – sienas rotā ar akrila krāsām gleznots koks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.09.2013.
Autore: KRISTĪNE VILCIŅA
AUTORES foto