Pēc iepriekšējās publikācijas „Kā organizēs satiksmi uz Liseskalna kapiem?" („Stars", 10. septembrī) ar laikrakstu sazinājās vēl kāda lasītāja, lai arī paustu šaubas, ka uz Liseskalna kapiem patiesi varēs tikt pa ierasto, iedzīvotājiem ērto piebraucamo ceļu.
– Mani arī nepatīkami pārsteidza tas, ka pa ierasto ceļu kapsētā nevar tikt. Turklāt tur viss jau ir tā noriktēts, ka arī turpmāk tur vairs nevarēs iebraukt. Tāpēc nesaprotama ir attīstības nodaļas vadītāja sniegtā informācija, ka tur nekas nemainīsies. Ja iebraukšanai kapsētā paredzēts ceļš, kas ved arī uz Salu ezeru un mazdārziņu teritoriju, domāju, būs lielas problēmas. Lai tiktu līdz kapsētas vārtiem, jānogriežas pa kreisi, kur ved mālains uzkalns. Vasarā, protams, viss kārtībā, bet rudenī, ziemā – būs grūti, – ir pārliecināta Māra.
Jāatgādina, ka iepriekšējā raksta publikācijas brīdī lasītājas minētā ierastā iebrauktuve Liseskalna kapos bija norobežota ar lenti, turklāt tai priekšā bija izrakta nomale. Tobrīd Madonas novada attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs skaidroja, ka šādas neērtības radušās rekonstrukcijas darbu dēļ, nevis ar nolūku mainīt satiksmes organizāciju uz Liseskalna kapiem. Nav skaidri saprotams, kas izmainījies pāris nedēļu laikā, bet šonedēļ šai vietā – priekšā kādreizējam iebraucamajam ceļam – uzstādītas arī ceļu norobežojošās apmales. Kā izskatās, tur pēc rekonstrukcijas atradīsies autobusa pietura.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.09.2013.
Autore: LAURA KOVTUNA
OĻĢERTA SKUJAS foto