Madonas novada pašvaldības domes kārtējās sēdes darba kārtībā bija jautājums par naudas līdzekļu piešķiršanu SIA „Madonas namsaimnieks" pamatkapitāla palielināšanai.
SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Osvalds Lucāns deputātus informēja, ka SIA „Madonas namsaimnieks" ir pārņēmusi sadzīves atkritumu apsaimniekošanas funkcijas Barkavas pagastā ar 2013. gada janvāri, Ošupes pagastā ar 2013. gada jūniju, Liezēres un Dzelzavas pagastā ar 2013. gada jūliju, kas radījis papildu izdevumus.
Deputāti, tikai Valentīnam Rakstiņam balsojot pret, nolēma piešķirt SIA „Madonas namsaimnieks" Ls 16 000 pamatkapitāla palielināšanai no Madonas pilsētas dabas resursu nodokļa atlikuma.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS