Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņiem, skolotājiem un bērnu vecākiem jaunais mācību gads iesākās ar pozitīvām un pacilājošām emocijām.
Tās dāvāja Madonas mūzikas skolas absolvente Ilze Lejiņa, kas kopā ar dzīvesbiedru Fredu Ormēnu (Francija) visiem sarūpēja brīnišķīgu koncertu. Uzvedumā „Viņš un Viņa" atskaņotā saksofona, vijoles, ģitāras spēle, abu vokālais sniegums un aktiermeistarība neatstāja vienaldzīgu nevienu. Francūža un latvietes mīlas stāsts jeb muzikālais uzvedums ar brīnišķīgām franču melodijām, ko savulaik dziedājuši populāri dziedātāji – Montāns, Piafa, Dasēns, Brasēns, Trenē, Aznavūrs, Geinsbūrs, Beko, Brels -, izraisīja klātesošo aplausu vētru.
– Ilze Lejiņa ir viena no mūsu novada lepnumiem, kas gājusi tālu pasaulē, – atzina vieni. – Ilze ir ne tikai Latvijas, bet jau Eiropas mēroga mūziķe, – pēc koncerta piekrita citi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.09.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
AUTORES foto