Pirms vairākiem gadiem AS „Madonas ūdens" bija pirmais pašvaldības uzņēmums Madonas pilsētā, kas klientiem piedāvāja jaunu iespēju – saņemt kārtējo rēķinu par ūdens un kanalizācijas pakalpojumiem e-pastā, un šī sistēma veiksmīgi darbojas. Šo iespēju, kā pastāstīja J. Rudzīte, izmanto ne tikai uzņēmumi (aptuveni puse), bet arī iedzīvotāji – aptuveni ceturtā daļa vai pat nedaudz vairāk.
– Lai rēķinu par ūdeni un kanalizāciju saņemtu e-pastā, ir jāatnāk uz AS „Madonas ūdens" un jāaizpilda veidlapa vai arī elektroniski jāatsūta iesniegums uz uzņēmuma e-pastu. Katrā ziņā iesniegumam ir jābūt, vienoties pa telefonu nevar, lai pēc tam nerastos kādas domstarpības, – informēja Jekaterina Rudzīte.
Šādu iespēju saņemt rēķinu e-pastā kopš pagājušā gada aktīvi piedāvā arī SIA „Madonas namsaimnieks", aicinot reģistrēties uzņēmuma vietnē www.madonams.lv.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.09.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA