Madonas pilsētas pensionāru biedrībā ir izveidojusies jauka tradīcija – reizi ceturksnī sveikt pensionārus, kuri dzimuši šajā periodā, pusapaļās un apaļās jubilejās.
Arī es tiku sveikta jūnijā, pirms Jāņiem. Toreiz bijām pieci sveicamie, bet šoreiz, 30. augustā, sveica četrus jubilārus. Sveikšana notiek ļoti sirsnīgā atmosfērā. Katram jubilāram tiek atrasts piemērots, uzmundrinošs vārds. Ansamblis „Veldze" katram velta piemērotu skaistu dziesmu, varam arī dziedāt līdzi. Tiekam arī fotografēti, lai paliktu atmiņā šie brīži. Mājās dodamies ar skaistiem ziedu klēpjiem, gan dārzos audzētiem, gan veikalos pirktiem. Ir arī neliels mielasta galds. Pasākumi ir labi apmeklēti, pagrabiņa telpas ir nelielas, bet mājīgas, mazliet izpušķotas par godu jubilāriem. Jūtams, ka esi gaidīts, skan dziesmas, laba vēlējumi. Bijām priecīgi par skaistajiem brīžiem.
Sirsnīgs paldies Madonas pilsētas pensionāru biedrībai!
Autore: AINA BIKŠE